TIME FOR FIT
UL. PRUSA 8B/U2
20-064 LUBLIN

TIME FOR FIT
UL. GĘSIA 5/4
20-719 LUBLIN

SKÓRA TWARZY

Opublikowano: 2018-11-21

Otóż mamy dla Was totalną nowość – jeżeli nie chcesz jeszcze sięgnąć po liftingujące kremy dla cery dojrzałej,
spróbuj zadbać o siebie, korzystając z innych metod pielęgnacji, takich jak japoński masaż twarzy!

Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, które trudno uzyskać za pomocą standardowych metod. Intencją masażu jest ,, droga do naturalnego piękna”. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie, redukując stres. Czyli wszystko to czego potrzebuje kobieta w XXI wieku . 

W przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej jest zabiegiem naturalnym i w 100 % bezpiecznym. Oprócz wyraźnej poprawy wyglądu skóry, gwarantuje głębokie odprężenie.

Masaż jest intensywnym zabiegiem manualnym o silnym działaniu liftingującym – podnosi i wzmacnia strukturę twarzy oraz wyraźnie polepsza cerę i koloryt skóry poprzez zwiększenie przepływu krwi, drenaż limfatyczny oraz naturalne zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Wzrost ilości tych podstawowych budulców skóry, powoduje lepsze jej dokrwienie i usunięcie nadmiaru wody, skutkując wyraźną poprawą jędrności i elastyczności skóry, a tym samym młodszym wyglądem twarzy.

Pierwszy etap japońskiego masażu twarzy to relaks, drugi oczyszczenie, podczas którego pobudzane jest krążenie. Kolejny krok to lifting, który niweluje powstałe na twarzy zmiany. Na końcu stosowane są techniki akupresurowe, które pozwalają na zrównoważenie emocji wewnętrznych oraz pobudzenie pracy wszystkich narządów wewnętrznych. Masaż jest zakończony masażem głowy.

Bez żadnych zastrzyków, żadnych toksyn, żadnych operacji w sumie ZERO RYZYKA. ZAPRASZAMY!

Anna Kowalik, Joanna KowalikGabinet Masażu Zdrowy Dotyk

PIERWSZA SIEĆ KAMERALNYCH STUDIÓW EMS W LUBLINIE!

Chcemy, abyś czuł się wyjątkowo, dlatego tworzymy kameralne studia gdzie w miłej atmosferze zrealizujesz swoje cele.

Studio Time For Fit - Gęsia

ul. Gęsia 5/4, 20-719 Lublin

+48 577 554 334

Studio Time For Fit - Prusa

ul. Prusa 8B/U2, 20-064 Lublin

+48 537 459 871

UMÓW SIĘ NA TRENING!