title_icon Trening EMS

Nowatorska forma aktywności fizycznej w której praca mięśni (RÓWNIEŻ GŁĘBOKICH!) jest potęgowana przez zastosowanie elektrostymulacji. Jedna sesja to JEDYNE 30 MINUT treningu dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Podstawowe ćwiczenia maksymalnie angażują mięśnie, przez co Twoja sprawność, siła, kondycja i wygląd sylwetki zmieniają się w bardzo szybkim tempie, a walka z cellulitem będzie zwycięska! Dzięki kontroli wykwalifikowanego trenera możesz rozpocząć przygodę z treningiem EMS bez obaw o swoje zdrowie

EMS = TRENING + ZABIEG KOSMETYCZNY + REHABILITACJA

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU DZIĘKI EMS!

Treningi EMS gwarantują wysoką efektywność przy maksymalnie skróconym czasie treningu JEDYNIE DO 30 MINUT! Jedna sesja z maksymalnym zaangażowaniem mięśni (w tym głębokich) odpowiada trzem konwencjonalnym treningom na siłowni trwającym nawet 90min! W czasie pół godziny jesteś w stanie spalić trzykrotnie więcej kalorii!

KOMU PRZYDA SIĘ TRENING EMS?

Trening EMS to propozycja przede wszystkim dla osób zapracowanych i początkujących, które pragną w krótkim czasie poprawić swój wygląd, zdrowie i kondycję. Jest to świetna propozycja dla kobiet zmagających się cellulitem. Ten trening jest w stanie poprawić elastyczność i gładkość Twojej skóry! Trening EMS polecamy również osobom, które chcą powrócić do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

30 MINUT TRENINGU!

Czy nie uważasz, że czas jest jedną z najcenniejszych rzeczy? Często brakuje Ci doby na spędzenie chwili z rodziną, a co powiedzieć o czasie potrzebnym na osiągnięcie wymarzonej sylwetki? Nie spędzaj długich godzin na siłowni! 30 minut treningu EMS wystarczy, abyś osiągnął cel! Wzmocnisz ciało, pozbędziesz się cellulitu i zmniejszysz poziom tkanki tłuszczowej. Pozostały czas przeznacz bliskim!

ZABIEG KOSMETYCZNY

Impulsy elektryczne pobudzają mięśnie do pracy podobnie jak intensywny masaż. Dzięki temu poprawia się krążenie krwi oraz limfy. Twoja skóra staje się jędrna, elastyczna i gładka! Trening EMS gwarantuje pozytywne efekty w walce z cellulitem!

REHABILITACJA I PREWENCJA URAZÓW

W czasie treningu EMS nie potrzebne jest dodatkowy ciężar! Twoje stawy i kręgosłup są bezpieczne i nie obciążane! Trener kontroluje jakość Twojego ruchu przez co minimalizowane jest ryzyko kontuzji.

Trening EMS w liczbach

98%

98% trenujących zauważyło poprawę w wyglądzie sylwetki po 8 treningach

95%

95% trenujących przestało skarżyć się na ból pleców po 8 treningach

88%

88% trenujących odczuwa znaczną poprawę kondycji po 8 treningach

97%

97% trenujących kobiet zauważyło znaczną poprawę w wyglądzie skóry i zmniejszenie cellulitu po 8 treningach

Dlaczego trening EMS jest lepszy od zwykłej siłowni

  EMS SIŁOWNIA
1 TYLKO 30 MINUT 90 minut
2 spalanie do 1200 kcal podczas jednego treningu około 500 spalonych kcal podczas treningu
3 1 raz w tygodniu 3 razy w tygodniu
4 efekty widoczne po 5-8 treningach efekty widoczne po 12-20 treningach
5 szybka redukcja cellulitu wolne tempo redukcji cellulitu
6 brak obciążenia stawów i kręgosłupa często silne dociążenie układu stawowego
7 szybszy spadek tkanki tłuszczowej standardowe zmniejszenie tkanki tłuszczowej
8 wzmocnienie mięśni głębokich podczas całego treningu oddziaływanie na mięśnie głębokie tylko w czasie niektórych ćwiczeń
Trening EMS personalny
Trening EMS personalny
Trening EMS w parach
Trening EMS w parach
Trening EMS z fitness
Trening EMS z fitness

Rekomendacje - opinie naszych klientów

Najczęściej zadawane pytania

Z racji intensywności i zaangażowania bardzo dużej liczby włókien mięśniowych (znacznie więcej niż przy konwencjonalnym treningu) oraz ciągłej pracy mięśni głębokich, trening trwa JEDYNIE 30 MINUT :)

Poprawa napięcia i wygładzenie skóry to pierwsze efekty jakie kobiety zauważają. Należy pamiętać o odpowiednim nawadnianiu każdego dnia (około 2-2,5l wody). Efekty widać już po 4-8 treningach w zależności od stanu wyjściowego.

Jak w każdym treningu występują przeciwwskazania do aktywności fizycznej, np: nieuregulowane ciśnienie krwi, stany gorączkowe, aktywne nowotwory, nieoperowane przepukliny, epilepsja, rozrusznik serca i inne. Właśnie dlatego nasz trener przeprowadza bardzo dokładny wywiad.

Jest to prąd, który klient odczuwa na ciele, ale nie jest to bolesne. Wykwalifikowany trener dobiera odpowiedni rodzaj i intensywność impulsu, tak aby podopieczny nie czuł dyskomfortu.

Jest to kwestia indywidualna, którą w zależności od celów ustala trener w porozumieniu z podopiecznym. W trakcie jednego tygodnia, w zależności od stanu wyjściowego podopiecznego i jego celów oraz możliwości, jest to 1-2 treningi.

Trening EMS wywodzi się z fizjoterapii (fizykoterapia). Przeciwdziała bólom pleców i kolan, a także wspomaga rehabilitację po urazach. Dodatkowo jest jedynym obciążeniem z jakim podopieczny musi sobie poradzić przez co nie ma dodatkowego obciążenia stawów i kręgosłupa!

Tak na prawdę to nic :) Bieliznę, ręcznik i wodę możesz nabyć w Studio. Jeżeli wolisz ćwiczenia w butach, to jest jedyna rzecz, którą musisz wziąć z domu.

Wszystko zależy od tego ile czasu upłynęło od porodu i jak przebiegał (naturalny, cięcie cesarskie). Konsultacja z trenerem rozwieje wszelkie wątpliwości :) Często zdarza się, że kilka pierwszych treningów odbywa się metodą konwencjonalną.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób początkujących. W związku z tym, że nie obciążamy stawów, a ćwiczenia są bardzo proste i dobrane indywidualnie do potrzeb podopiecznego, EMS jest odpowiedni nie tylko dla sportowców, ale osób zaczynających swoją przygodę z treningami.

Tak na prawdę trening EMS jest dla każdego. Nie ważne czy masz 25 czy 70 lat. Masz swój cel, który chcesz realizować, a my chcemy Ci w tym pomóc! :)

Jest tego bardzo dużo. Czasami chodzi jedynie o zrzucenie zbędnych kilogramów, a czasami celem jest uwolnienie od bólu pleców. Jest to trening o wysokim spektrum zastosowania: zmniejszenie tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, wzmocnienie mięśni, poprawa kondycji czy przygotowanie do zawodów sportowych.

Trenerzy

Skontaktuj się z nami