TIME FOR FIT
UL. PRUSA 8B/U2
20-064 LUBLIN

TIME FOR FIT
UL. GĘSIA 5/4
20-719 LUBLIN

Kariera

Time For Fit to kameralna sieć studiów EMS. Działamy na rynku od 2017 roku kiedy to jako pierwsi uruchomiliśmy w pełni profesjonalne studio EMS w Lublinie. Jesteśmy pasjonatami i wielkimi promotorami treningu EMS. Dbamy o rozwój swojej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej aby być najlepszymi w swojej dziedzinie!

Jesteśmy młodym, dynamiczny zespołem specjalizującym się w treningach EMS. Cenimy sobie umiejętność pracy w zespole przy jednoczesnej doskonałej organizacji własnej pracy. W Time For Fit podchodzimy indywidulanie nie tylko do klientów ale i pracowników. Rozwijamy Twój potencjał, oferujemy szkolenia oraz wsparcie merytoryczne. Pracując z nami masz pewność, że jesteś na właściwym miejscu.

Ciesz się pracą

Rozwijaj się

Atrakcyjne wynagrodzenia

Wdrażaj swoje pomysły

Bądź częścią unikalnego projektu

U nas rekrutacja trwa cały rok! Jeżeli nie widzisz interesującej Cię oferty pracy, nic nie szkodzi! Jesteś trenerem z pasją i chcesz być częścią jedynego takie projektu na skalę kraju? A może chcesz być częścią naszego zespołu w innej roli niż aktualnie szukamy?

Napisz nam dlaczego chcesz do nas dołączyć i wyślij swoje spontaniczne CV na adres

kariera@timeforfit.pl

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z pasją i osobowością.

,,Cenię współpracę z ludźmi mającymi jasno wytyczoną ścieżkę w życiu zawodowym. Jak mawia Michael Jordan: ,,Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać.”

Jestem zawsze otwarty na nawiązanie współpracy z osobami mogącymi wnieść swój potencjał, zaangażowanie i koloryt do naszego zespołu, ale umiejącymi respektować ustalone zasady gry.”

Grzegorz Białek, CEO

PIERWSZA SIEĆ KAMERALNYCH STUDIÓW EMS W LUBLINIE!

Chcemy, abyś czuł się wyjątkowo, dlatego tworzymy kameralne studia gdzie w miłej atmosferze zrealizujesz swoje cele.

Studio Time For Fit - Gęsia

ul. Gęsia 5/4, 20-719 Lublin

+48 577 554 334

Studio Time For Fit - Prusa

ul. Prusa 8B/U2, 20-064 Lublin

+48 537 459 871

UMÓW SIĘ NA TRENING!