O nas

Jesteśmy specjalistami treningu EMS!

Ważne jest dla nas Twoje samopoczucie, dlatego z olbrzymią uwagą układamy plan ćwiczeń każdego, kto chce z nami zrzucić zbędne kilogramy albo ukształtować piękną sylwetkę. Śledzimy też wszelkie nowinki technologiczne, a te pojawiają się także w świecie siłowni i fitness. Dzięki staraniom zespołu Time For Fit dotarły one także do Lublina! Zapewnimy Ci profesjonalny trening EMS, który stymuluje mięśnie, nawet te brzucha, które często wymagają największej pracy podczas ćwiczeń.

Profesjonalny trening EMS w Lublinie

Odkąd w treningu własnym i naszych klientów wykorzystujemy elektryczne stymulatory mięśni, widzimy, jak szybko poprawia się ich wygląd i jak błyskawicznie sylwetka nabiera sprężystości. I to wszystko bez ogromnego wysiłku fizycznego czy bez długich godzin spędzonych na sali ćwiczeń. Urządzenie do elektrostymulacji mięśni to krótszy trening, mniejsze obciążenie stawów, lepsze samopoczucie po ćwiczeniach i wyraźne efekty, które sprawiają, że aż chce się ćwiczyć! W opinii naszych stałych klientów EMS to jeden z naszych największych atutów. To dlatego nasze kameralne studio odwiedzają mieszkańcy całego Lublina i okolic.

Zapewniamy bezpieczeństwo treningu

Elektryczne stymulatory mięśni to urządzenia sprawdzone i przebadane, a my, jako profesjonalni trenerzy wiemy, jak korzystać z nich bezpiecznie i jak dbać o dobre samopoczucie naszych klientów.

 

Time For Fit

Każdy z nas ma ogromną pasję jaką jest sport i zdrowy styl życia! Tworzymy zespół, który jest w stanie pomóc Ci w zmaganiach z własnymi słabościami. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy – nie musisz martwić się, że zostaniesz potraktowany szablonowo. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci opiekę całego teamu – trenera, dietetyka oraz fizjoterapeuty. Wspólnie układamy plan w ten sposób, abyś Ty mógł osiągąć wymarzony cel!

Jeśli duże siłownie nie spełniają Twoich oczekiwań, nie jesteś w stanie stworzyć własnego planu treningowe lub diety, a Twoim celem jest poprawa wyglądu, samopoczucia i zdrowia – TIME FOR FIT jest właśnie dla Ciebie! Jesteśmy w stanie zapewnić Ci:

  • kameralne miejsce do ćwiczeń pod stałą opieką wykwalifikowanego trenera,
  • wzmocnienie organizmu w barze witaminowym,
  • opiekę dietetyka,
  • pomoc fizjoterapeuty oraz
  • przyjazną atmosferę w recepcji!

 

Jeśli masz jakieś pytania – nie czekaj!

tel: +48 537 459 871

e-mail: kontakt@timeforfit.pl

 

 

ZESPÓŁ

Skontaktuj się z nami