TIME FOR FIT
UL. PRUSA 8B/U2
20-064 LUBLIN

TIME FOR FIT
UL. GĘSIA 5/4
20-719 LUBLIN

WĄSY DLA ZDROWIA

Opublikowano: 2018-10-31

Głównym przesłaniem listopadowej akcji  „z wąsem” jest edukacja  na temat problemów zdrowotnych, które dotyczą bezpośrednio mężczyzn. Dotąd niewygodny temat tabu, niestety wcale nie mniej przez to obecny w życiu niejednego z Was. Problem ten dotyka i nie oszczędza, jeśli w odpowiednim momencie o siebie nie zadbasz. O co tak naprawdę chodzi?

CHODZI O NOWOTWÓR

MOVEMBER to akcja, która skupia się na problemie nowotworowym miejsc intymnych. Twoich Łukaszu, Marku i Zdziśku! Według polskich statystyk rak prostaty to drugi – po raku płuc – złośliwiec, mający ogromną skuteczność w zabijaniu, jeśli nie zostanie wykryty we wczesnym stadium. Koordynator kampanii MOVEMBER Polska – Jakub Kajdaniuk mówi, że rak prostaty wcześnie wykryty może zostać całkowicie wyleczony!

WIEM, ALE NIE CHCĘ WIEDZIEĆ

Biorąc pod uwagę ogromną dawkę informacji płynących z mediów czy nawet z życia codziennego, można by sądzić, że świadomość jak bardzo poważny to temat, jest chcąc nie chcąc ogromna. Niestety wielu z Was Panowie (a także wiele kobiet) nie do końca łączy to w całość. Badania wykazują, że 75% mężczyzn wie jak ważna jest profilaktyka  (BARDZO WAŻNA!), ale co z tego? Wiedza i przekonania nie idą w parze z działaniem. Czemu?

„BO MNIE TO NIE DOTYCZY”

Błąd! Ciebie również to dotyczy chłopie! Niejednokrotnie myśli się pozytywnie, jeśli w bliskim otoczeniu nie pojawi się coś paskudnego. Musisz wiedzieć, że RAK może dotknąć nie tylko ojca Twojego kolegi Marcina, ale również Ciebie czy Twojego najlepszego kumpla Piotrka! Znasz takie powiedzenie: lepiej zapobiegać niż leczyć? Świetnie sprawdza się w tej kwestii, nie sądzisz? „Skorupiak” nie pyta, czy może wejść akurat do Ciebie. Nieproszony, bardzo często wchodzi po cichu, by zagościć na bardzo długo. Albo na zawsze. Na początku wcale nie chce o sobie dać znać, żebyś przypadkiem go nie wykurzył.

Z WĄSEM JESTEŚ BARDZIEJ ŚWIADOMY

Stwórz w swoim otoczeniu drużynę, która będzie „pykać” do tej samej bramki! Symbolem niech staną się wąsy! To za ich sprawą niech wybrzmią dyskusje. I nie wstydź się mówić o tym, co nosisz pod bielizną! Noś wąsy po to, żeby każdy dowiedział się o co trwa bitwa!  Motywujcie się nawzajem, bo przecież chodzi tu o waszą męskość. Pokażmy, że skorupiaki lepiej wyglądają na talerzu w restauracji.

WĄSATE WYZWANIE W LUBLINIE

Jesteś gotowy aby podjąć wyzwanie i zawalczyć o rzecz wielkiej wagi, jaką jest Twoje zdrowie?! Wspólnie z  The Razor’s Edge Barbershop i Centrum Medycznym Sanitas edukujemy, badamy i promujemy zdrowy styl życia! Jeśli podjąłeś JEDYNĄ SŁUSZNĄ decyzję, to wpadnij do naszego studia i zapytaj o voucher, który uprawnia do 15% zniżki na konsultacje urologiczne w CM Sanitas. W naszym klubie z voucherem otrzymasz 10% zniżki na każdy karnet, a jeśli przyjdziesz z wąsikiem (swoim, doklejonym lub pożyczonym) – dostaniesz dodatkowo 2 treningi gratis! W Barbershopie przy okazji stylizacji nowej fryzury czy brody – zapytaj o ten sam voucher!

Złączyliśmy siły dla Twojego zdrowia, które dla nas jest wiele warte! Pomyśl ile jest tak naprawdę warte dla Ciebie?

PS.

Przekaż linka z tekstem dalej – niech każdy z Twoich znajomych dowie się o akcji! Wciągnij w to kolegę z pracy, szefa albo… kochanka! Każdy facet jest równie ważny!

PIERWSZA SIEĆ KAMERALNYCH STUDIÓW EMS W LUBLINIE!

Chcemy, abyś czuł się wyjątkowo, dlatego tworzymy kameralne studia gdzie w miłej atmosferze zrealizujesz swoje cele.

Studio Time For Fit - Gęsia

ul. Gęsia 5/4, 20-719 Lublin

+48 577 554 334

Studio Time For Fit - Prusa

ul. Prusa 8B/U2, 20-064 Lublin

+48 537 459 871

UMÓW SIĘ NA TRENING!